![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgxA9nzodCXeD5R1ert_mhG-uJKfTDSNsShkaGrcNuzy2jmEzZ6D8UtMwoK5a11uFwO1aTwRWofzjJBR52SP1C2UfEoxH0ptpuYjmP5GsZ2n-Hm1aL545Zv_1gCYb5nPepce0iC17wYTE2c/s320/unnamed.jpg)
Παρακολουθούμε όλοι την υστερία, της συνάντησης με τον πρόεδρο των Ηνωμένων Πολιτειών Ομπάμα και του ελληνικού...επιτελείου. Δεν στεκόμαστε μόνον στον ενθουσιασμό της ελληνικής πλευράς και της προσμονής για το καλύτερο -όλοι οι Έλληνες, πλην του Κούλη, το εύχονται- αλλά του ραγιαδισμού, που αν και περάσαν τα χρόνια, ίδιος είναι...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου