![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9W_eP4XtHJKKok8m8dehM0tnmDObAOX4236rCNHvhTWRDfpaQ4YF-X5iSeCc5XrcRM-PDYiKsCPv9LnTFAFuRMHMHH060CyjNM2RVn76VxH1fZhSS8LtjyG0OB4HaAhKcJ_5B8IK9fVWE/s320/unnamed+%25281%2529.jpg)
Το τι κοτσάνα πέταξε πάλι στο συνέδριο της "επανίδρυσης" (έτσι ονομάζει ο Κούλης την διάλυση) της ΟΝΝΕΔ ο Κυριάκος, δεν περιγράφεται. Με μια αψυχολόγητη ενέργεια, άφησε πίσω τους πρώην προέδρους της νεολαίας, που παραδοσιακά συμμετείχαν σε κάθε συνέδριο- μια εκδήλωση μαζική- αφού απαγόρευσε ο ανόητος, την συμμετοχή βουλευτών και πολιτευτών στο συνέδριο.
Ο Κυριάκος, επιχειρεί να βάλει στο τσεπάκι του και τους εναπομείνανατες ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου