![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTtcVrF88rDsvn3w2aneR49fsIyQalVqcSqmihC94TcvKMX863oJMVegXtIOd8dcqEHL6FAVQS07KCmcmALZ96xSP0FaCsf3IxDjIi-1JaNeGLTy31N1DUB4XhVoyZZRDx-h8Blmkdr1U/s320/images.jpg)
Δεν αντιπαρατίθεται κανείς με τον Κούλη Μητσοτάκη (είναι απίθανο αλλά ακόμα και η google, βγάζει φωτό του, όταν τον αναζητήσεις σαν ..Κούλη...κουλό ε;) γιατί έτσι...είναι Καραμανλικός. Ούτε, γιατί αναζητά οφίτσια, επειδή ο Κούλης δεν του τα έδωσε, άλλωστε ποιος γνήσιος Καραμανλικός, θα ήθελε να υπηρετήσει τον Κούλη;
Φωνάζουμε, όσοι φωνάζουμε, όχι για να το ρίξουμε. Αυτό το κάνει μόνος του και το κάνει καλά....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου