![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFYaMqaUFBWMlOda5A-huZB4_9EFMRajmvyI0vR0i6w2wGdGy8Jjyso1eWw64IGGU1XIgrF6okRnbRVeS0HyawH-ve5kvMhxWvFhw0FqFDqvMCN7uEil3jgWauUPfDHTqT7ByvLays3kQ/s320/%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582.jpg)
Κίνητρα, ασυλία, γενικώς ένας χαμός με τους φοροδιαφεύγοντες. Σε αλλοτινούς καιρούς, απλώς θα ονομάζαμε αυτούς που ...καρφώνουν, χαφιέδες. Και πιθανότατα θα είχαμε δίκιο. Αλλάοι καιροί άλλαξαν. Σου λέει ο άλλος, εάν δέν πληρώσει αυτός τους φόρους του, τότε θα αυξηθεί η δική μου φορολογία, αφού το κράτος από κάαπου θα πρέπει να τα εισπράξει. Το έχουν περάσει....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου