![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg36COW0FEXlFNaJ8MBMV_OG9Y0CD1C9Y4b6x8tNBXnjT9ygf-alPjDUAdss856-5d-1n8NAE9eULVy6GvHyQrCVlIwuVrr7TPLLcaqKRPWXvzLIpIdbajVCXJnoioXhSTu2_KZaOz22cT4/s320/unnamed+%25281%2529.jpg)
Αυτή είναι η αλήθεια. Διαβάζαμε άρθρο συναδέλφου, ότι...απλώς ο Κυριάκος ,περνάει την περίοδο του "παραδοσιακού κανόνα, αμφισβήτησης του προέδρου". Ακόμα διαβάσαμε ότι η "οδηγία που δόθηκε είναι ανανέωση".
Μπα; Τι λέτε τώρα; Αρχηγός της Νέας Δημοκρατίας, δεν αμφισβητήθηκε ποτέ σε τόσους λίγους μήνες προεδρίας. Δεύτερον, ποτέ άλλοτε το πολιτικό γίγνεσθαι, δεν ήταν τόσο προκλητικά θετικό....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου