![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEik-70EJsCdjTS2aVQ8DzW5jRad9LacR3jtDGK4S6rhJ51GBfO_hhgA92-BGbtzQm8oPDNbmJt36_-ELAiSYVVixA85He6w1_j7Vaq6wMPA_RSlvzqEAE4kprN7gqtvQBllbIGFUKPJQqA7/s320/unnamed+%25282%2529.jpg)
Γελοιότητας, είναι η τελευταία δημοσκόπηση που δείχνει τον Σύριζα μπροστά. Ο τύπος που την εφηύρε, έπρεπε σε ευνομούμενη πολιτεία να είναι τουλάχιστον σε...ψυχιατρείο. Σαφώς και δεν είναι ο Σύριζα μπροστά και ο Αλέξης Τσίπρας είμαστε σίγουροι ότι γέλασε...
Αλλά δεν είναι και η Νέα Δημοκρατία, τόσο μπροστά, όσο δείχνουν οι άλλες δημοσκοπήσεις της σκοπιμότητας... Η Νέα Δημοκρατία, είναι μπροστά με περίπου 4-5 εκατοστιαίες μονάδες. Αλλά δεν είναι εκεί το πρόβλημα.
Είναι σε ορισμένα ποιοτικά στοιχεία, που συμφωνούν...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου