![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEuVxjHLoIfvjme_n582aJq6LHDl4b50YSIPhJsTuuLWF5r3ySMI9DY2Q2KUonWlAGE_TVt0G-EoAhabvuE5rmsgGDVkiY5T58Y4qX20GoLc1UTse0FmStvf-lm2CVekdL_DxP1zkq37g/s320/unnamed+%25281%2529.jpg)
Το φωνάζουμε το τελευταίο χρονικό διάστημα, αλλά φαίνεται ότι κανενός δεν ιδρώνει το αυτί στην Νέα Δημοκρατία. Τα μέτρα που πέρασαν, υποθήκευσαν το μέλλον του ελληνικού λαού. Μέτρα θάνατος. Άλλωστε, ούτε η κυβέρνηση που τα πέρασε, δεν έχει την... αντίθετη γνώμη. Λυπάται, κλαίνε οι βουλευτές της, αλλά τα ψηφίσαν. Κι από την άλλη πλευρά, του λόφου;
Ήταν μια θαυμάσια ευκαιρία...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου