![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEixYU-ifmcCAgd3MbVbLF-R4_qO56qAz_Gzkf0UjApbrCQ53kJVwZ_DqHaK731FVOJWZbzbmyTXmbKvP2mxSnk69jDNtyiqzCu4trgxYxNr8w0kX5QlXn7cZc3m1zpc-hEWtJCwxplKctI/s320/prosfuges-metanastes-eidomeni.jpg)
Είναι ξεκάθαρο ότι δεν είναι τόσοι. Είναι πολλοί περισσότεροι. Επίσης είναι ξεκάθαρο, ότι το ελληνικό δημόσιο, όση βοήθεια και να λάβει "ματώνει" από τους μετανάστες. Είναι ανθρώπινη υποχρέωση και πιθανότατα...καθήκον η περίθαλψή τους και η φιλοξενία τους. Όπως η παραβατικότητά τους, έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, σε κάθε σημείο που φιλοξενούνται και τα πράγματα θα χειροτερεύουν ....
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου