![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaXx9mTjNoBF2qk9zisjoJQLPAyLxEbuH_atXrtbnUrV9FIxJDAx6RVVyijJkZIPdKxqUB29RRGdN1L0XsMGr2OLulG2dqBqeC-GkpYrq2Ik6lLE9dxN6kd-t6z1GWDH3NLokO7vpo6Rc/s640/provlimatismos-stin-evropi-1-315x236.jpg)
Δεν το λες και επιτυχία…
Με όλα τα διαπλεκόμενα μέσα ενημέρωσης στο πλευρό του ο Κυριάκος Μητσοτάκης πέτυχε μία προσωπική, μεγάλη νίκη. Η απογοήτευση του κόσμου για την διακυβέρνηση του Σύριζα, απογοήτευση που «υφάνθηκε» έντεχνα από τα μέσα ενημέρωσης, είναι σαφές ότι συνετέλεσε στην επιτυχία του.
Eίναι επίσης σαφές ότι εάν ο Τσίπρας άφηνε τις σαχλαμάρες κι έβγαινε τρεις φορές στον Σκάι θα είχε κερδίσει πόντους….
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου