![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgtXc_fOmbwQRq1osWT1u11zT41YXWU6_FYBphv-UDvhGyQYuBtBXSv_4IEPDKuy9wmXGW_4bgFiSjwHq0kTT4AQRQXhWCn_QPOCCrjHOI7ALxjNeET6HP5v4-rKxL3npO7i-YdrpirgrE/s640/hqdefault.jpg)
Να ανοίγετε την πόρτα στον Ψαριανό; Τον Τατσόπουλο; Σε τόσους άλλους που εξύβριζαν από το πρωί έως το βράδυ τη μεγάλη φιλελεύθερη παράταξη;
Τι περιμένει ένας σκεπτόμενος δεξιός κ. Μητσοτάκη; Πότε θα εναγκαλισθείτε το ΚΙΝΑΛ- μας έχετε ήδη προετοιμάσει γι' αυτό- για να συγκυβερνήσετε με την Φώφη, τον Γιωργάκη Παπανδρέου, τον Λοβέρδο και τον Βενιζέλο;
Σκεφθήκατε ότι και εξαιτίας αυτής της αρρωστημένης συνύπαρξης, πάτωσε η Νέα Δημοκρατία επί Σαμαρά και από τότε δεν κατορθώσατε να πάρετε ούτε 1% πιο επάνω;...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου