![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjmDyjyJRQlmjzU7YP6QBEki-YPHy3NTihQxcIx38Pcp4Q8QgwUE29YobG0feDwB5o007zZcOCgF7tROpFaa6VfGEMOFh4Bd1nHskxFTqrbHsQZZuqjYU_qDQc4D7PeaEjFkG6sxgHk5Es/s640/unnamed.png)
Το μείζον εθνικό θέμα της συμφωνίας των Πρεσπών, διαπέρασε και διαπερνά κάθετα τα πολιτικά κόμματα. Ορισμένοι πιστεύουν και δεν έχουν άδικο, ότι εάν δεν υπήρχε το φρενοκομείο η Ελλάς, ακόμα κι από τη Νέα Δημοκρατία, αρκετοί θα είχαν διαφορετική γνώμη…
Ωστόσο εκείνο που μένει, είναι πως τα μικρά κόμματα κομπάρσοι-είτε "παιδιά" εκδοτικών οίκων, είτε προϊόν στιγμιαίων αντιδράσεων της κοινής γνώμης, κάτι περίπου σαν στιγμιαία αδικήματα- θα εξαφανισθούν ή τουλάχιστον αυτή είναι η αρχή του τέλους τους.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου