![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlIuIrkIdC5U0mjvg4hfH1qynPpxWBr0KaCpHNsU3QteV07X4ZLw0jGlSxRQ9ce7r09R7GVLMoxReSHU21hdMm_sUEpcsE7FmBHtO_D3xOqAgOi4TuendMU4bKifdSUc8_YhnOwDHPrW4/s640/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.jpg)
Αλήθεια, γιατί επιθυμεί ο Κυριάκος Μητσοτάκης να κυβερνήσει; Έχει κάποιο όραμα για τον τόπο που είναι πειστικό; Κι αν είναι όλη αυτή η αόριστη μπουρδολογία που παρουσιάζει για πρόγραμμα, πειστική, γιατί έχει μείνει σταθερός στα ποσοστά της Νέας Δημοκρατίας των τελευταίων εκλογών; Γιατί δεν πείθει τους αναποφάσιστους, γιατί είναι τόσο υψηλό το ποσοστό εκείνων που προτιμούν τον "Κανέναν" στις μετρήσεις της κοινής γνώμης; Γιατί, το κυριότερο…
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου