![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgIIxUBm71Tjy1JW2c0IaDdkNBgtnMfEjDCApr0xvR-ihlCETqgoVS7qA8Z2WfqwjCQtL2Vg4xJAaznv1UeOPTQRcbeFQQlBspbyKEB_m5tazsjIbRCUNos3-1ujj2cdPstnQHj6rTxfA/s640/4819.jpg)
Είπε ο Κύριος και ελάλησε. Ο Κούλης. Αν είναι δυνατόν. Απευθυνόμενος στον ...τραγικό Τραγάκη...που έσπευσε να χρίσει υποψήφιο τέκνο του...Μεταξύ μας, αυτό το ύφος "σουβλατζή"του Τραγάκη, ποτέ δεν μας άρεσε. Αλλά ο άνθρωπος ψηφιζόταν από εκείνους που τον εμπιστεύονταν. Και καλώς έπρατταν. Κακώς, ο κος Τραγάκης, προανήγγειλε την υποψηφιότητα του τέκνου του. Αλλά σκέφθηκε ο άνθρωπος....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου