![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9EijPJz1ZhsiPYiIlW17_JMN5FVULD07Aken5Z0h2W3jgf5fSaGVts30i57jvCzsRrFCvfBQybzTJt1oDDUgmdVUlHTLbwCvrkKd_sbqA6EpGM_R5JJpQdEzbsyyQvpKDdZKog-Ktnu8/s320/unnamed.png)
Εμείς ναι. Και το δηλώνουμε. Ευθαρσώς και άνευ αποτελέσματος η προσμονής. Αναρωτιόμαστε που είναι όλοι εκείνοι, που ...ούτε ο θυρωρός της πολυκατοικίας τους δεν θα τους ήξερε, εάν δεν τους είχε τοποθετήσει σε διάφορες θέσεις ο Κ.Καραμαλής. Γυρνοβολάνε με εξαιρέσεις ελάχιστες, άνευ οραμάτων, άνευ μνήμης; Δεν ένιωσαν ούτε καν την ανάγκη να υπερασπισθούν το έργο τους; Τόσο φοβισμένοι, είναι; Τόσο πολύ μετάνιωσαν γι' αυτό που έκαναν;
Με δεδομένο, ότι ο ίδιος ο πρώην πρωθυπουργός ...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου