![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg89_Zuu5DFhroefResaigPSeVfKiwlEJbDktQt-Q30NdTMvtMRqNNnhCoIjDeDRT4PPaE6JOw3uAikfbp2hTLVKhR5kHtfj_d58Y83bUNC9hyIz0zm0W1dWUbn1NkTQYHEeV965rVy8fU/s320/unnamed.png)
Επί της ουσίας, πρόκειται για μια ιστορία της πλάκας. Ένα ανύπαρκτο, εντελώς απαξιωμένο κόμμα, με οπαδούς που ούτε ξέρουν που πατούν και που πηγαίνουν, γίνεται ...κατά ένα μέλος μεγαλύτερο. Επιστρέφει ο Γιωργάκης Παπανδρέου.
Επί του γεγονότος, δεν έχουμε να πούμε και πολλά. Ανεξερεύνητες οι ψυχές των ανθρώπων και ιδιαιτέρως των πασόκων ..
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου