![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXd6teU7Gz73smGq1Fvr7jdB_xCHfD5XLkEtTOPRjiB5uCPMtcusARXx0d-DpQurvjjKX2q3jbUBxkhIF3P5F55H8OfkSzKs7CjbapSiTfw_sB-EPvAsUcYTGTslvixoXjMbO997bvZSI/s320/unnamed.png)
Είναι ένα ερώτημα κι όχι φιλοσοφικό. Κουβεντούλες, συμπάθειες και προσεγγίσεις, από το σημερινό ΠΑΣΟΚ-περίπτερο της Φώφης, από το Σημιτέικο, από τραπεζίτες της γνωστής πλευράς, από δημοσιογράφους της απέναντι πλευράς, από Λοβέρδο, από Βενιζέλο, από ένα βήμα πριν την ανεξαρτησία βουλευτές κομμάτων- περιπτέρων και από κάθε λογής ξεχασμένους, περιθωριοποιημένους και με ...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου