![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjm-t83CRYqnnIw59RABVKR_1jjhv3T0Z-UtDDLcrDHDZP_xq_OBaG45P9ib6_b5_ihm5O6i1KLO4r6jUYB8qlC_tXFi-AEoAjM0J2kuhwbyz2x1e6T-qyS1LA2m9LiKQ5pXp5bXFhK7Ss/s320/unnamed.png)
Πίστευε κανείς ότι ο Σύριζα, θα έκανε πράξη το μεγαλειώδες OXI στο δημοψήφισμα; Πίστευε κανείς ότι θα δώσει στους συνταξιούχους και ο κομπλεξικός Σόιμπλε, με την παρεούλα των κρατιδίων δεκανικιών και των εγχωρίων καρφιών, που ξεσήκωσαν τον κόσμο, δεν θα αντιδρούσαν; Όχι ασφαλώς και στις δυο περιπτώσεις.
Επειδή όμως η Νέα Δημοκρατία του Κούλη, έχει μπερδέψει τα μπούτια της και στρουθοκαμηλίζει δεν έχει κατανοήσει ότι είναι άλλης τάξεως θέμα το ένα, κι άλλης το άλλο. Το γεγονός ότι έδωσε ο Τσίπρας λεφτά στους συνταξιούχους, είτε αντιδρά .....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου