![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWZSY7FI8Arn5tmNP_bMmJW0msNa6vf7Ded2D2riv5e6aqarAw9VoqQzo1dy32fZ69GlriWXkNtJesYRyW-o9RcrB8CT5TRgCwrst-67tsr01836Er8owAosY5EzuxF4AUMdbhWiw_dyon/s320/1f83246b9b6a1409d273de4901c98514.jpg)
Ως πράξη αντίστασης, ο γραφικός των μέσων ενημέρωσης, Άδωνις Γεωργιάδης, ζητά να στηρίξουμε τα ΝΕΑ και το Βήμα. Δηλαδή ο αστείος αυτός τυπάκος, ζητά να στηρίξουμε την...Ντόλυ του Βήματος του Ψυχάρη και όλους εκείνους που απαξίωσαν μια κυβέρνηση, έστησαν σκάνδαλα και πολέμησαν μέχρις εσχάτων την Νέα Δημοκρατία. Γιατί; Γιατί το Βήμα και τα Νέα είναι απέναντι από τους ανόητους του Σύριζα. Αυτό σύμφωνα με τον βιβλιοπώλη πολιτικό.....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου