![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgaw5-7u5eQ8OCubZDDqMAjEw2I9pKXKEzphmKWWMuGMP1Xr_ubCo4OfNFUXxpQbBiPfGJvHW5DSAdLXcTg8D2gYcn88b_5Dn47EbA4nUGSnytJB6Six2WlCo6CG_o_l4ecC0XTk_e3uV0/s320/unnamed+%25282%2529.png)
Του Κυριάκου Μητσοτάκη...βεβαίως βεβαίως. Ακούμε καθημερινά νεοδημοκράτες, γνήσιους δεξιούς, με μυαλό όμως κουκούτσι να αναφέρονται στον Σύριζα και παρακολουθούμε τις σκέψεις τους. Η κύρια επιχειρηματολογία τους για να ψηφισθεί ο Κυριάκος, είναι ..."να φύγει, ο συρφετός του Σύριζα".
Σε πιθανή αντίδραση, σκεπτόμενων δεξιών "τι έχει δείξει ο Κυριάκος, για να τον ψηφίσουμε;" εξοργίζονται και γεμάτοι φανατισμό δηλώνουν;" Δηλαδή πάλι τα ίδια, θα κάνετε; Στην αρχή ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου