![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEivWMUs99PEDzVUb3Tq_tRXt2M89_gTcyZMkY6Ab00wyNFZqU1-e2TfFODL4ZyIZvyO_Ght5876jv5SNjkgnQorAjAzgiM1xVwqjYB6UqWF-A1BsW4GS8NDW0ZOcCXn1-MpUO7uq6qVsL6i/s320/images+%25281%2529.jpg)
Θα αρχίσουν σήμερα οι βαθυστόχαστοι αναλυτές ...τις αναλύσεις τους. Τις συνήθεις. Εντάξει δουλειά τους είναι, αλλά...Αλλά δεν έχει σημασία, εάν ο ένας έφυγε, γιατί οι θεότητες, δεν τον ήθελαν. Ο άλλος, γιατί δεν τον ήθελε ο ισχυρός της πόλης... Ο άλλος γιατί έπρεπε να βάλουμε και κάποιον από το παλαιό ΠΑΣΟΚ, τι διάολο κεντροαριστερά πάμε να φτιάξουμε.
Η ουσία; Ο θίασος καρτούν, άλλαξε τα πρόσωπα. Σε κάθε ανασχηματισμό, ο κυβερνήτης....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου