![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGdWwnW2EZFERzcObO3m5reWc59AcQ1JKCWJJQ8_gHgLmwoSm6aikLUQqa_1zw8nKrkxvIoPpKgTq5LJ7Ta1fWUfHeGsNClaqFS5IJ3Fl7bIMfR0I6nzN6XxLZ2N4ouqVkcqJslFWxLxDV/s320/unnamed.jpg)
Δεν είμαστε από τους ευεργετηθέντες. Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις στην συνέχεια. Δεν θα ασχοληθούμε με το τι έκανε και το τι δεν έκανε ο εκλιπών. Ωστόσο, θα σταθούμε στην σκληρότητα και αχαριστία ορισμένων μέσων ενημέρωσης, εφημερίδων ηλεκτρονικών και του διαδικτύου. Η αντιμετώπιση του εκλιπόντος, από τους αχάριστους-ουδείς ασφαλέστερος εχθρός του ευεργετηθέντος-είναι τουλάχιστον προκλητική. Εντάξει .....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου