![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1NO9aZQ7Ysx7Igj0ud5xm_BIWdGESLFkH2N94DZSgw1rGbQLnp97MesFFTaK6FHxbUyt-dNLQVGqaWpfFqRJD44IAsBPYJHnZI0rT9c0p-cQCa8ZvDt3UKBekWa9mv9RSXCgnud1p1B1G/s320/images+%25281%2529.jpg)
Διότι δεν είναι δυνατόν, σε ένα τρίμηνο, η μια δημοσκόπηση να δείχνει το εξωπραγματικό μπροστά ο Σύριζα και πίσω η Νέα Δημοκρατία. Γιατί απλούστατα, αυτό δεν υφίσταται, με καμία λογική. Ούτε η Νέα Δημοκρατία ...είκοσι δυο μονάδες μπροστά από τον Σύριζα, αυτό είναι για να' ναι... για λεμονόκουπες. Τελικά πόσο είναι μπροστά η Νέα Δημοκρατία. Διαβάζουμε δημοσκοπήσεις ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου