![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEitTqxpbgW-lrcBdHLuMKGcYvrM9NGkrl4RBrz74zhWgjPGtE1EClNUJm9bfGigB_OLyRNueoZ29J4JqvOKbSlr99lIkCKx24cbnfGnFWiREFcW2UdzOIO2z6FBx0Lx70NRjR1P1U4L88_d/s320/unnamed.jpg)
Έχουμε, επιτέλους, ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο. Θα έλεγε κανείς, ότι όλη η φασαρία έγινε για το πρόσωπο του προέδρου, από την Νέα Δημοκρατία; Έκανε καλά, δεν μπορούσε άλλωστε να κάνει αλλιώς, αφού τα είχε κάνει κοινώς μπάχαλο η κυβέρνηση και το δέχθηκε. Σαφώς και υπέστη οδυνηρή ήττα, ειδικά όταν δέχεται εμμέσως, ότι μπορεί οι άδειες να είναι και περισσότερες. Δηλαδή, επανερχόμαστε....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου