![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhASntCyi4tEPT8T3VRyP77LRoz1uIymb1CPK7pfuF4e2OVdfCTD4JmHMs4Bx-P6lqBO75FZbtmJ02kYKE6MK8YJSV0_K87DiaAXwR-OhZwwZJhwHtvBNdoobCLJMA_R0utt0Rn5yF3C_4e/s320/Screen+Shot+2016-10-05+at+21.31.02.png)
Που πας ρε Καραμήτρο...Φίλη...Δεν έβλεπες βρε έρμε, ότι το θρησκευτικό ένστικτο των Ελλήνων δεν είναι μία πολιτική πλατφόρμα, που την αλλάξουμε, γιατί δεν μας βοήθησε ο Θεός να ...χάσουμε κιλά (πλάκα κάνω φίλε, μην θυμώνεις). Είναι κάτι βαθιά ριζωμένο και δεν έπρεπε να το θίξεις. Άλλα προβλήματα δεν είχε ο έρμος ο Τσίπρας, να του προσθέσεις και τους ιερείς που θα μετέτρεπαν την κάθε εκκλησία, σε....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου