![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjx5ShwKEWSmy00JvIE7rhHZqoZPNGey9uXQarOFetRdPbxkGkWMuhBoV18RP6a5YQLBQuDZCxcFLGdpAVVfsXXPPy48VXJ4FDDq1ysEG-WxbP3XYqWqDlngV-akMB3ZatiPAOxtXBWrow0/s320/unnamed+%25281%2529.jpg)
Σαφώς και ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, στην περίπτωση του Βύρωνος. Ο Βύρων, είναι ένα παιδί κυκλοθυμικό, γραφικό, ολίγον πλην απόλυτα τίμιο και ντόμπρο, στην καθομιλουμένη... Η αντίδραση ορισμένων Συριζαίων είναι βλακώδης.
Υπάρχουν περισσότερο δεξιοί από τον Βύρωνα, σήμερα στον Σύριζα και όπως είπαμε στην αρχή, η πρόταση απαιτείτο για λόγους ευνοήτους κομματικώς και ηθικώς, να γίνει προς την ...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου