![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCA7b1vlY2iakwbec2D5FU3mj6m0Jn411eG5bq9xNYpzmqALcesE_oHHWDR2YWVHoTzjaaie7GnrwD2xhAqhnEpfHXj9wgB_BWn39gujfyGUJURV-QaiDYtytGV8yvfnTkAb3sGWo9erMf/s320/imagehandler_25.jpg)
Κι εκεί που γινόταν ο γενικός χαμός, με τους χειροκροτητές του Κούλη, που χειροκροτούν ως γνήσιοι γκαγκά δεξιοί (όχι ως πεφωτισμένοι), κατά τα χθεσινά εγκαίνια των γραφείων, δίπλα στην λαχαναγορά, ο πρώην πρωθυπουργός, έδωσε ρεσιτάλ ατάκας- εάν την είπε...άλλα αν είναι αλήθεια, τότε μπράβο του- με μια φράση όλα τα λεφτά.
Χειροκροτώντας γύρισε....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου