![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhUBvj6f3lend-nqg6YkbOg0U83-sE1H3Uuf22ocDfO8-jZyjtITE2An9vok0RenXYcLnQxAhB_K50fFzglPed386IXPhH2ECfn8Hevvd-8ThTqRV0ZmanYjJKXByJOYDDdn4O4rCM39cud/s320/images+%25281%2529.jpg)
Οι ακροδεξιοί... προϋπήρχαν στην Νέα Δημοκρατία, του Αδώνιδος...
Έτσι το αναφέρουμε, μην νομίζει ότι έκανε...πρωτιά. Ωστόσο, ήταν...σεμνοί -όσο μπορούσαν να είναι ως ακροδεξιοί- και δεν προκαλούσαν. Εκφράζονταν, όποτε τους το ζητούσαν και αποτελούσαν μια τάση μικρή, μέσα σε μια μεγάλη παράταξη. Ο Άδωνις, όμως είναι αντιπρόεδρος. Δηλαδή επισημοποιεί ...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου