![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXm7lPR8CKBobvHnXdf-Q83n5sq2R7QZbyX5byh72ckS9YyxzOGGTvl1MuSlwTNPvzMf16oJ6GDe8YblrK4t8ZemSoCoSqIX3dM6lL-UwsriAMOPk_1w0OdYfgdUZBkAwCJzomv6zSVbDy/s320/unnamed.jpg)
Τι θέλουν τώρα και βγάζουν τους σκελετούς από την ντουλάπα; H μεν Nέα Δημοκρατία, πλην της περιόδου Καραμανλή, διαιώνιζε το είδος των σχέσεων της διαπλοκής των επιχειρηματιών, κάθε είδους, με την πολιτική. Ήλθε ο Σύριζα και επιχειρεί να... αλλάξει το τοπίο της διαπλοκής, να φτιάξει το δικό του παιγνιδάκι, μέσα στον χώρο των διαπλεκομένων.
Θα' ρθουν λοιπόν τα δυο μεγάλα (;) κόμματα, να συζητήσουν όλα αυτά τα θέματα στην βουλή. Πυραύλους θα εκτοξεύσει.....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου