![](https://olympiada.files.wordpress.com/2015/12/cebaceb1cf81ceb1cebcceb1cebdcebbceb7cf83-cf85ceb3ceb5ceb9ceb1.jpg?w=650&h=374)
Έτσι ακριβώς είναι.
«Το χρέος παρέμεινε σταθερό σε ποσοστό 110% του ΑΕΠ έως το 2005. Παρέμενε στο ίδιο ποσοστό λόγο ρυθμών ανάπτυξης. Το χρέος δημιουργήθηκε από το 1980 και μετά σε μια 20ετία με κορύφωση του δανεισμού» είπε αρχικά ο κ. Σταθάκης όπως υποστηρίζει άλλωστε και η καραμανλική πτέρυγα δείχνοντας την περίοδο διακυβέρνησης του Ανδρέα Παπανδρέου....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου