![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBuiBZr5tH4xPqJgwsW0mJ2uz1M1KblCLzxGOiXBEfp-uKV9dfYA0ltScn_4H_d049s6tWzMhp9F9KsEyshUjRpe1qPzVEroBsNsoHYW53Dyfh5zMb8y8RmyWZA9mB4QUuASHf__T-WmY/s320/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582+%25281%2529.jpg)
Εάν αυτοί οι άνθρωποι, οι δήθεν εκπρόσωποι του Έθνους, είναι αυτοί που βλέπουμε στην βουλή, τότε ποιες είναι οι ευθύνες όλων μας, που τους στέλνουμε εκεί; Ύβρεις -να τον ...ρουφήξει ή να μην τον ρουφήξει;- φέιγ βολάν, υπονοούμενα χυδαία και χαμηλής υποστάθμης, επιχειρηματολογία μαθητών γυμνασίου, που πλακώνονται στο γήπεδο...-πήγε το παιδί σου στο δημόσιο σχολείο ή ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου