![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidR8pjE80W0k7UrV3iuvXvEJgvg4HS7T_vunKljhr2mq7AZeoRq1odfj-GQcm-NGwXMg8WFBryh1QO2hMUuKAw_1CXJjfGyiBLgxxWF1qjg_kdypt_lwQacJ2xQvGYbHaSFiQttOjngGw/s320/unnamed.jpg)
Δεν θα σταθούμε στο θέμα των αδειοδοτήσεων. Θεωρούμε ότι η όλη διαδικασία, ήταν γελοία. Ωστόσο από την άλλη, σταθερά παραμένουμε στην θέση μας, ότι η ελληνική αγορά, περισσότερες από τρεις η τέσσερις άδειες δεν μπορεί να έχει. Υπό την έννοια αυτή, γελοίες θεωρούμε και τις δήθεν επιχειρηματολογίες, περί ελευθερίας, όποιος θέλει να βάζει τα λεφτά του κλπ κλπ. Η αδειοδότηση μάλιστα κατέδειξε ότι ούτε αυτοί που πήραν άδειες, δεν έχουν τα λεφτά και θα πάρουν δάνεια...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου