![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTOmsf8txg2K_h19RqeZcoZBDuZ7C-fx-yLvyCeJflHGEXMZXxr4ixKIMlNkwCdvbK28afhTtpnJyUiuBX7dx3aYr6QtGT1nLZWsUPm3DZmbJDsPDJmSfVPlVRaEHzI8MEWFI1TtDnYRw/s320/imerisia_LARGE_t_1061_44626614_type13031.jpg)
Ο Κουμουτσάκος, ο καημενούλης, είναι ένα καλό παιδί. Πολιτισμένο. Τώρα πως από τον πολιτικό πολιτισμό του Καραμανλή, βρέθηκε στα τσαντίρια του Μητσοτάκη, όλα θέμα φιλοδοξιών είναι σε αυτήν την ζωή. Είναι πασιφανές και πασίγνωστο -το λένε και οι νεοδημοκράτες- ότι ο Κουμουτσάκος δεν κάνει για εκπρόσωπος. Δεν μπορεί, δεν το έχει, δεν σχετίζεται με εκείνο που λέμε τύπο και μέσα ενημέρωσης. Αντι να τον διώξει λοιπόν ο Κυριάκος, για να μην εκτεθεί, τον άφησε....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου