![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglGU0ysiWscAGSCKpRJ9eV_0wj6hEC_lhKuB2yDuQhnK4IhKV4UBLZnashN1D6YKy8lslUwurx-_MN2nEIRmKB2U7axg9mPv_hNfFNruC__LCnaFCByDYyX8AmLhblzZAxk5qP7ksV3Fc/s320/%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582.jpg)
Δηλαδή ο Κούλης, τώρα τι υποστηρίζει; Οτι τα μνημόνια, ήταν η καλύτερη λύση για την χώρα. Όταν οι ίδιοι που τα επέβαλλαν, ομολογούν ότι δεν οδηγούν πουθενά.Το γεγονός αυτό, δεν θα πρέπει να συμβάλλει στην αλλαγή πορείας της Νέας Δημοκρατίας; Δεν σημαίνει ταυτόχρονα, ότι στο απίθανο δίδυμο Αντωνάκη- Βαγγελάκη, θα πρέπει να αναζητηθούν ευθύνες ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου