![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjs5SUjp8UU6EmR7z6ZyNusaZWROX_EPqxui1mAYWTyIBTVHeqU8_s1QU3WQLJ57C0XEahn6Pv0MvLC15HNUOA9rbjXUcHbBxSplgivRPHt2mUWviILsbkvAdPQTn37Ozd4yE0hFBEXfZI/s320/unnamed+%25281%2529.jpg)
Γελάσαμε πολύ. Αντί αυτός ο ...Αυγενάκης; ή όπως αλλιώς τον λένε τον φουκαριάρη γραμματέα του Κούλη, να απαντήσει επί της ουσίας στο θέμα του Γεωργίου και του μεγάλου σκανδάλου που ξετυλίγεται και που με έκπληξη παρακολουθεί όλη η χώρα, απάντησε στον Μιχελάκη, δηλώνοντας ότι είναι ασήμαντο πρόσωπο, ενώ ο ίδιος είναι ...σημαντικό.
Προβλήματα κύριε Απαυτέ μας...δημιουργεί στην Νέα Δημοκρατία ο ανύπαρκτος Κούλης. Όσο για την συσπείρωση της Νέας Δημοκρατίας, μακάρι να γινόντουσαν αύριο εκλογές και θα έπαιρνε ο Κούλης.....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου