![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9JT8vYcvi5P1BpABEuoXckP4mizj6FkudPLRxvxM-6vtUwheVuHyci1M7zMoCmL481HOupN4CmJebuIcPP-PDmQPQbnogcae5uGWLrJXRmVMs0SzRM_G0KsBmWHn1c7NrcGwnOtA4MUs/s320/unnamed.jpg)
Την ιδέα πήραμε από το ιστολόγιο του Αντωνάκη, το μόνον που ακόμα βαστά τα μπόσικα, λες και ο Σαμαράς εκπροσωπεί πλέον τίποτα... Προβληματισμένοι οι συγγραφείς του πονήματος, γιατί δείχνει τόση ανοχή στην αριστερά η...δεξιά και κατέχεται από ενοχικά σύνδρομα. Παρωχημένη επιχειρηματολογία, για γέλια πολλά. Ποια αριστερά κατ αρχάς; Ο Σύριζα, εάν δεν είχε το άλλοθι μιας ομάδας ηλίθιων αριστεριστών, να του τραβάνε το μανίκι, έναν Φίλη....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου