![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEibqI7ik8rpmecdw8TQx4SdsixazQDY5quVs-AsayVBobxrXhe2sirH-zhR9iWtOsY-WYBzzfEHLSB7UgZhGUHhcVFfNQwAhySF9EVwPSCMff3jmkyf6D6BXkUcm3lQpo2F8U32PZO63a4/s320/Cn63eJVXEAEXRco.jpg)
Τι να πούμε τι, τι να τραγουδήσουμε. Εκεί που μπορούσε να ...ικανοποιηθεί, η παράταξη του Εθνάρχη Κωνσταντίνου Καραμανλή, με την πατσαβούρα του Σύριζα, με τον εκλογικό νόμο...το άνοιξε πάλι το στοματάκι του ο Κούλης. Γιατί Κυριάκο παιδί μου, δεν έχεις πολιτικό αισθητήριο; Γιατί δεν μπορείς να κατανοήσεις, ποια είναι τα όρια της γελοιοποίησης; Ήσουν πολιτικός εξόριστος στο Παρίσι, ως...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου