![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiS93-PYAUnyPgGPbecrzYrjL-bX0JpN9xS5LV0byRMwzdCpo5TJn_sK8uweG_1RNT5vVIE26vjAnmQDe2cZwt5_4hauHmUyo8OGxL25nna2v8X6reWuWKeWmAb90YYOsTV45kHeRKUeej8/s320/2010741.jpg)
Τι να έκανε; Επιστράτευση. Δεν τους αρέσει ο όρος ή το τι εκπροσωπεί στην κυβέρνηση; Και οι καταταλαιπωρημένοι πολίτες, τι θα κάνουν; Έως και την Τρίτη, παραλύουν πάλι όλα. Δεν μπορούν να πάνε στην δουλειά τους, πληρώνουν τα πολλαπλάσια για να προλάβουν. Προς τι όλα αυτά; Αφού είναι σίγουρο, ότι δεν υπαρχει περίπτωση να κερδίσουν οι απεργοί, το ελάχιστο. Για τον τσαμπουκά ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου