![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZs8ss6w-Wxvyb6NkpN5eJ0OAi4jUPLoPZYoOxzntM6-CYPJ7Ub1ms9n4tzvubbU0t0d9PppMkUaPRP5N3QWTL8DE8W_dX_JFWjHpnDQ21344bFaLIRmHkdJNOQeSGp6KZD7XuYIu_JLKt/s320/unnamed+%25289%2529.jpg)
Είναι ένα μοναδικό φαινόμενο... Γενικώς στην δεξιά, δεν είμαστε και ποτέ ...πολύ.... πολυσκεπτόμενοι και προβληματισμένοι...Συνήθως οι ηγέτες μας-δεν εννοούμε φυσικά τον Αντωνάκη και τον Κούλη -ήταν λίγο ή περισσότερο πιο μπροστά και κατηύθυναν το πόπολο.
Αυτή είναι, η πικρή αλήθεια. Η σημερινή πραγματικότητα, για την Νέα Δημοκρατία, είναι πιο σκληρή.
Διατηρεί τους λιγοστούς....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου