![](https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13615000_1085157304900330_8500858645006521784_n.jpg?oh=31b8191c8ca1831606ba66d39a1c8d7e&oe=57FC189A)
Δεν μας αρέσει αυτού του είδους η κριτική... Ειδικά όταν εμπλέκονται σύζυγοι και το γυναικείο γενικώς φύλο. Όμως ρε Αδωνι...πεινάνε αυτοί, οι κερατάδες οι Έλληνες. Και η πείνα ξέρεις, που κάνει τους μισούς να μην πάνε διακοπές φέτος, δεν ξεχωρίζει μερίδια ευθύνης, μεταξύ κυβερνήσεων Αντωνάκη-Βαγγελάκη και κυβέρνησης Αλέξη Τσίπρα. Πεινάνε οι έρμοι...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου