![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPB6g-Uelwc0MIN9fs0Pa-YIkYFQbZisbUJJH-jub2pWMybQwuWoPdQ5oX9wUJL9ENcPC7uxpeRuTb6IjJ2DFOht4E8_5jHXr9oJanTV1AoP4kQDX2w7bJMmXdr-gqJX1L-KBEB-M29YQ/s320/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.jpg)
Υπάρχουν πράγματα και πολιτικά γεγονότα, που δεν χωνεύονται. Το πρώτο είναι η στάση της Νέας Δημοκρατίας, απέναντι στην διαπλοκή και στις τηλεοπτικές άδειες. Κοιτάζουν σαν χαμένοι οι ψηφοφόροι της και δεν αντιλαμβάνονται, επί της ουσίας, σε τι αντιδρά ο Κυριάκος Μητσοτάκης. Υπάρχει όμως και ένα μικρότερο γεγονός, για το οποίο γελά ο κόσμος και το σεργιανάει ο Σύριζα....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου