![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEggVg61o7SCK35-V2kJS0uHTNyBp0nAr4D8VUxEXgklFJCr1QAMNg4mntkCtgd26lx3CJ9mAxtiOmQga4dgTIGkMvhRkg9A-C_BS9S7hpsOVgXoA0s1R9l0RJLga7X5-rduK-S02dTFf28/s320/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582+%25281%2529.jpg)
Είναι σαφές ότι ο Μητσοτάκης, δεν…ενθουσιάστηκε από τις περγαμηνές του. Τον στήριξε για να γίνει πρόεδρος, τον διόρισε... αντιπρόεδρο. Μιλάει ο Άδωνις στους «γκάγκα» του κόμματος. Τέτοια κατηγορία ψηφοφόρων άλλωστε, έχουν όλα τα κόμματα. Δεν είναι κακό, γιατί..πως θα ξεχώριζαν οι άλλοι; Το θέμα είναι πως ο Κούλης, τα έχει πάρει με τις πρωτοβουλίες του Άδωνι…Και δεν του αρέσουν οι υπερβολές…Τσαντίζεται…Εκείνο το φασίστες, δεν του άρεσε…Έτσι μάθαμε…Ούτε ότι ανακάλυψε ξαφνικά ο Άδωνις, κυβερνητικό στέλεχος που του είπε λέει ,ότι «δεν θα πάρει ο Σκάι άδεια»... Πέρασαν εννέα ημέρες και ο Τσίπρας…έδωσε χθες συνέντευξη στον Σκάι…Προφανώς τους άφησε και την άδεια…
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου