![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbfR4R6pnOed-W3rX4SxhI90JHYkCR5VmPg2zMA7vIP1wKQW-KfY3r5Nhb72-iVhwtNiUEu0rrGuyD4qSo67XofGgJYiNm_vskI1hwmjbCoV9DJ9j39UliXy_uFyM4bBeAg1RQo1iiiUs/s320/%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582.jpg)
Επί τρεις μήνες οι Έλληνες, έχουν παγώσει. Τα μέτρα που έχει λάβει η κυβέρνηση Τσίπρα, θα μείνουν στην ιστορία, ως ανοσιουργήματα και το πλέον βέβαιο είναι ότι υποθηκεύτηκε το μέλλον γενεών και γενεών.
Έτσι λοιπόν, θα περίμενε κανείς ο Κυριάκος, να σάρωνε. Μέσα σε τρεις μήνες, ο νέος πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, λοιπόν κατόρθωσε να ...αυξήσει την αποδοχή του κόμματός του, κατά 0,2%.
Φοβερή δυναμική. Κι ας ζητούσε ο έρμος ο Άδωνις συνέχεια εκλογές και εκλογές. Δεν του βγαίνει τίποτα του Κυριάκου Μητσοτάκη .
Δεν είναι θέμα διάθεσης εχθρικής μαζί του. Ωστόσο, καμία φορά απαιτείται και μια δόση... αυτογνωσίας. Πως δηλαδή δέχεται ο Μητσοτάκης, το γεγονός ότι επί τρεις μήνες έμεινε στάσιμο το κόμμα του; Κι αν το δέχεται αυτό, πως δέχεται ότι επί ημερών του...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου