![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjBb1_itFGRtIlGa2T9CglOc3UaWeWfoWRX4AIjFiIJ2xXtawD4KTwnhOfbsUNIATmA_jIMiVPdn4aJfh6H9ARKmHs5f9ahQmzpYBDp77hBb9JxHuaenG4ASoljSq7jEYRNQpFh42evb5-J/s320/unnamed+%25288%2529.jpg)
Το παιντί είναι απλώς προκλητικό. Θέλει να επιβληθεί, όπως κάθε κομπλεξικό παιντί, που νομίζει ότι έτσι γίνονται οι ηγέτες. Ο πλέον νοσηρός νους πολιτικού, οποιουδήποτε πολίτη δεν θα έβαζε συντονιστή στο Ίδρυμα Καραμανλή τον γραφικό και ανεκδιήγητο Μπογδάνο. Μαζί του σε ...δεύτερο ρόλο η Ρόδη Κράτσα και ο Μάξιμος Χαρακόπουλος. Εμετός...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου