![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi87h_00XOE5YBg86yhJ-S5scWF3nxfWf9ii6rJwVp4R6WjcZsc1RlR8Ahz_SKpX2SLf1KzblhJsZpCflZlpGuD01CP8O_mpNBtWRsIR5CCUTJCBDHVJ40tLAHGQOBdnR0uz6dIAhsq02RE/s320/unnamed+%25282%2529.jpg)
Καταστρέφουν, λεηλατούν, κινούνται ελεύθεροι παντού, μπουκάρουν σε σπίτια, σε μαγαζιά, σε πανεπιστήμια, σε γραφεία και αποτελούν το πλέον χυδαίο χαρακτηριστικό της ελληνικής πραγματικότητας. Έχει απόλυτο δίκιο η Νέα Δημοκρατία, όταν υποστηρίζει ότι με την ανοχή της κυβέρνησης, το κέντρο της Αθήνας, έχει γίνει άντρο των αναρχικών στοιχείων.
Κι έχει πολύ άδικο η κυβέρνηση, που μέσα σε μια πόλη γεμάτη μετανάστες .....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου