![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_7hfUvbB051n6llbeOAGzwnuJJeEGrHKm_LQ8PyJHWMCCw0azKHemkF8RQSrLteTDlnbH_PEgY9wb_m5ITPnppwrnS5LA_67KVmi8-LS0lfurKY28byWQUTpXf5rIgqFgrZOhTu-L8Ut1/s320/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582+%25282%2529.jpg)
Πολύ σωστά ο Κυριάκος Μητσοτάκης, προχωρά στην δράση "Κανένας στο περιθώριο", προκειμένου να αναγνωρίσει την προσφορά και να βοηθήσει έμπρακτα τις κοινωνικές δομές. Η συνεργασία με την εκκλησία, τα φιλανθρωπικά σωματεία κλπ είναι απαραίτητη στις δύσκολες ημέρες μας και πολύ σωστά πράττει ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας.
Και η κοινωνία το χρειάζεται και η Νέα Δημοκρατία για να ενισχύσει το κοινωνικό της πρόσωπο, βασικό πυλώνα ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου