![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjF8udH3MRJz4ilT5JC4-nKwjHGdB-KoXLc7z1Ef1Nilh0zbjSEllIRISIWqoJcwczTJej0qbA1h8WkKPlxBDnIfBe3A3V66oiG9lrMmMufJWhEYkIyp3qmrASPdJzW8NkFAed1uPjYOKmb/s320/unnamed+%25281%2529.jpg)
Ο έρμος ο Αλμούνια...Ούτε γνώριζε ο αφελής, ότι θα παίξει κι αυτός το παιγνίδι του "λύκος στα πρόβατα". Ξαφνικά όλοι ,ανακάλυψαν τον Κ. Καραμανλή. Να τα τα πρωτοσέλιδα, να οι αναλύσεις, να σου ξεπρόβαλε ο γραφικός Παπανδρέου με το..παπάκι του, να σου και ο Σημιτάκος, να σου και τα άρθρα, ξεθάψαμε και διάφορες μακακίες που γελάνε ....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου