![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz4Sy4mkJk9kSpKY2HHgpwLY4ECeZnYQuBa_dK6JvdF3njrW3U5cRqicvqvFyNrPLAuuz8rBxlKtA2DjecAW7K3fV6-amiT-LAA-rMZomHTkPkMMxc66deQKAzVeTQP_qwRazWAApY8fs/s320/images+%25282%2529.jpg)
Τρεις δημοσκοπήσεις -αριθμός τρεις- μέσα σε ενάμιση μήνα, από εκείνες τις δημοσκοπήσεις, που το πρώτο μέλημά τους είναι να βγάλουν πρώτο τον Κυριάκο και να υπογραμμίσουν, ότι καταρρέει ο Σύριζα (μάλιστα για του λόγου το αληθές, φουσκώνουν τα νούμερα της Ζωίτσας, για να δείξουν το...διότι της υπόθεσης), καταδεικνύουν σαφέστατα, ότι η σημερινή Νέα Δημοκρατία είναι προβληματική.
Το πλέον προβληματικό της υποθέσεως, είναι πως ενώ στα ποσοστά διαφοράς με τον Σύριζα, οι μονάδες διαφορά παίζουν....
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου