![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMHl5qdodKSrYxW5t3vAI0Alf5g7aWjEoTR6naS68ROMM0MKSyfaJeXgfIae4e5DaHy8DOpcWdst3gjJX9Kypb_BHezyFrdK_pgzNRq6Z9WSjyKiEwJho-hHe_Tf182laDKuvl5L9dpVg/s320/Capture.jpg)
Έτσι χωρίς πρόγραμμα, οι σκέψεις. Και χωρίς σκοπιμότητα. Απλώς εξετάζοντας την κριτική ορισμένων στα μέσα ενημέρωσης, μηδέ εξαιρουμένου του διαδικτύου, όσον αφορά στις υποθέσεις -πρόχειρα αυτές μας ήλθαν στον νου- των κυρίων Μαρτίνη και Βγενόπουλου, αναρωτηθήκαμε ορισμένα πράγματα. Κατά πόσο είναι ορθό, με βάση την στοιχειώδη αξιοπρέπεια...
Διαβάστε περισσότερα στο exofitsio
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου