ΚΥΡΙΑΚΟ ΑΛΛΟ ΣΥΓΚΛΙΣΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΙ ΑΛΛΟ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
Ανοίγματα στο Ποτάμι. Είμαστε, λέει απευθυνόμενος στους συνέδρους στο Ποτάμι, το μεγάλο μεταρρυθμιστικό κίνημα. Ποιοι βρε, Κυριάκο μου; Οι εκπρόσωποι του Ποταμιού ή του ΠΑΣΟΚ; Καμμία σχέση δεν έχει η Νέα Δημοκρατία, με το Ποτάμι. Κι αν ο Κυριάκος Μητσοτάκης, θεωρεί ότι μπορεί να συνεργασθεί με το Ποτάμι, μάλλον...
λάθος κάνει. Ας ρωτήσει λίγο τους ψηφοφόρους της Νέας Δημοκρατίας, αν νιώθουν ότι αποτελούν μαζί με τους ψηφοφόρους του Ποταμιού, το "μεγάλο μεταρρυθμιστικό κίνημα". Δυο θα κερδίζεις, δέκα θα χάνεις Κυριάκο, με τέτοια πολιτική.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου